DAVID DEYL

oficiální web

Adele - A Million Years Ago/Chopin's Waltz Op.64 No.2 - DAVID DEYL

31.10.2016

 

Toto video mělo původně vzniknout v úplně jiné lokaci a měl je točit úplně jiný režisér. Nakonec, jak už to tak bývá , vše bylo jinak ... 

Do nahrávacího studia MACAC v unikátní Wolfrumově vile v Ustí nad Labem jsme dorazili ráno za slunného počasí, ale během dne se zatáhlo a začalo pršet a pršet. Naštěstí celý tým byl velmi flexibilní a nám se tak  podařilo zachytit celkovou atmosféru nádherné písně A Million Years Ago od Adele, kterou jsme obohatili o Chopinův Valčík op.64 no.2.

S nápadem přišel fenomenální klavírista Václav Krahulík, kterého jsem požádal, aby do stylizace písně vložil známou skladbu ze světa vážné hudby.

Získala si mé srdce a doufám, že i Vaše.

 

 

 

This video should have been created in a completely different location and have been shot by a completely different director. Finally, as sometimes happens, everything was different ...

 

We arrived at the MACAC recording studio in the unique Wolfrum Villa in Ústí nad Labem early in the morning in the midst of sunny weather, but during the day it became overcast and started to rain and rain. Fortunately, the whole team was very flexible and we managed to catch the overall atmosphere of the wonderful song A Million Years Ago by Adele which we enriched with Chopin's Waltz op. 64 no. 2.

 

The phenomenal pianist Václav Krahulík came up with the idea because I had asked him to stylize this song using a well-known work from the world of classical music.

 

It won my heart and I hope it wins yours as well.

 

dd

 

 

 

PŘIPOJTE SE

 

FOTOZOBRAZIT VŠECHNY FOTOGRAFIE